Kansere Care

Kanser, hücrelerde DNA'nın bozulması sonucu hücrelerin umarsızca anormal bir şekilde irileşmesi ve sayısının artmasıdır. Bir gün içinde bedenimizde yaklaşık 10.000 değişim oluşmasına rağmen immün sistemimiz her milisaniye hücrelerimizi inceler ve kanserli hücreleri doğduğuna pişman eder. Sağlıklı beden hücreleri kendini bölme gücüne sahiptirler. Hasara uğrayan hücrelerin sıfırlanması ve hastalanan dokuların iyileştirilmesi maksadıyla bu potansiyellerini kullanırlar. Fakat bu yetenekleri de azdır. Sonsuz bölünemezler. Her hücrenin yaşam süresi boyunca sınırlı bölünebilme sayısı bulunur. Sıhhatli bir hücre ne zaman bölünebileceğini bilme potansiyeline yeteneğine sahiptir
Ama kanser hücreleri, bu yeteneği yitirir, kontrolsüz bölünmeye başlar ve fazlaşırlar.çoğalırlar. Kanser hücreleri birlikte urları meydana http://bilgideposu.ra6.org/saglik/kanser/kanser-hastaligi-nedir.htm getirirler. Urlar sağlıklı dokuları tahrip ederler. Eğer kanser hücreleri meydana getirdikleri tümörden koparlarsa, kan veya lenf dolaşımı aracılığı ile organların diğer bölümlerine karışabilirler. Gittikleri yerlerde tümör oluşturur ve hızla çoğalmaya devam ederler. Kanserin bu biçimde vücudun farklı bölümlerine yayılması olayına metastaz adı verilir.

Mesane Kanserine Çare
Gelecekten Mucize İksirler Kitabı yazarı Vahdet Tobias Turkon kanser dahil bir çok rahatsızlığa çözüm olan karışımlar öğretiyor.
Mesane Kanserine Çare,Kanser den düzelen hastalar

Kanserde BeslenmeLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *